Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

Harmonogram zajęć 2017/2018 (stan na 12.09.2017)

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Gimnastyka korekcyjna

Grażyna Wójcik

16:00-16:45 gr. młodsza

16:45-17:30 gr. starsza

     

15:00-15:45 gr. młodsza

15:45-16:30 gr. starsza

Taniec HipHop GANESZ

Beata Stasiak

16:00-17:00 KABUM

17:00-18:30 WATAHA

18:30-20:00 FRISKY

16:15-17:15 BITSY

17:30-19:00 F2

19:00-20:30 CREST

16:00-17:30 KABUM

17:30-19:00 WATAHA

16:15-17:15 BITSY

17:30-19:00 F2

19:00-20:30 FRISKY+CREST

 

Taniec nowoczesny

DOBRY SQUAD

Monika Czaplicka

 

15:00-16:00 FRESH

16:00-17:00 ZIOMS

17:00-18:30 SZTOS

18:30-20:30 RAZ

 

14:45-16:00 FRESH

16:00-17:00 ZIOMS

17:00-18:45 SZTOS

18:45-20:30 RAZ

 

Taniec nowoczesny

LUDENS

Paulina Komorowska

   

16:00-17:00 gr. młodsza

17:00-19:00 gr. starsza

   

Język angielski

Elżbieta Raczyńska

 

15:00-16:00 kl. VII A

16:00-16:55 kl. VII B

17:05-18:10 kl. II gim.

18:15-19:25 LO+gimn.

   

15:00-15:55 kl. VII B

16:00-16:55 kl. VII A

17:05-18:10 kl. II gim.

18:15-19:25 LO+gimn.

Język angielski

Izabela

Jaracz

15:00-15:50 kl. III

15:55-16:45 kl. IVa

16:50-17:45 kl. Va

17:50-18:40 kl. Vb

 

15:00-15:50 kl. IVa

15:55-16:45 kl. IVb

16:50-17:40 kl. Va

17:45-18:45 kl. VI

15:00-15:50 kl. III

15:55-16:45 kl. IVb

16:50-17:45 kl. Vb

17:50-18:50 kl. VI

 

Zajęcia wokalne

Magdalena Filipiak

15:30-16:30 9-11 lat gr. średniozaawansowana I

16:35-17:35 9-11 lat gr. średniozaawansowana II

17:40-19:05 gr. gimnazjalna

15:00-15:30 grupa wymienna

15:30-16:15 9-11 lat

16:20-17:05 7-8 lat

15:30-16:45 12-13 lat gr. zaawansowana

16:50-18:05 11-14 lat gr. średniozaawansowana

18:15-19:45 gr. LO i studenci

15:00-15:30 grupa wymienna

15:30-16:45 9-11 lat gr. zaawansowana

16:50-17:20 6-7 lat

17:25-17:55 grupa wymienna

 

Zajęcia muzyczne

Krzysztof Straburzyński

15:10-15:55

15:55-16:40

16:50-17:35

17:35-18:20

18:30-20:00

15:10-15:55

15:55-16:40

16:40-17:25

17:35-18:20

18:30-20:00

15:00-15:45

15:55-16:40

16:40-17:25

15:10-15:55

15:55-16:40

16:50-17:35

17:35-18:20

 

Zajęcia umuzykalniające

i

keyboard

Małgorzata Skibińska

15:15-15:45 rytmika (4 lata)

15:50-16:35 rytmika (5 lat)

16:40-17:25 rytmika (6,7 lat)

17:30-18:30 zajęcia taneczno-wokalne (8 lat)

 

14:15-15:00 keyboard

15:00-15:45 keyboard

15:45-16:30 keyboard

16:30-17:15 keyboard

17:15-18:00 keyboard

18:00-18:45 keyboard

18:45-19.30 keyboard

15:15-15:45 rytmika (4 lata)

15:50-16:35 rytmika (5 lat)

16:40-17:25 rytmika (6,7 lat)

17:30-18:30 zajęcia taneczno-wokalne (8 lat)

 

Plastyka

Jacek Kowalski

15:30-17:00 gr. młodsza

17:10-19:00 gr. starsza

 

15:30-17:00 gr. młodsza

17:10-19:00 gr. starsza

   

Plastyka

Ludmiła

Morawska-Baykowska

15:00-16:30 (6-7 lat) techniki plastyczne

16:30-18:00 (8-9 lat)

18:05-19:35 (8-9 lat) rysunek, malarstwo, rzeźba

15:00-16:30 (6-7 lat)

16:30-18:00 (6-7 lat) techniki plastyczne

15:00-16:00

16:00-17:00

(5 lat) zabawy ze sztuką

17:05-19:05

(10 lat i więcej) rysunek, malarstwo, grafika

 

16:00-18:00

(10 lat i więcej) rysunek, malarstwo, grafika

Świetlica, warsztaty twórczości

Anna Ucińska

13:30-19:30

WARSZTATY TWÓRCZOŚCI

14:45-15:30 6 lat

15:45-17:00 7-8 lat

17:15-18:45 9-11 lat

13:30-19:30 13:30-19:30