Spotkania  z językiem angielskim online. Propozycje ćwiczeń dla uczniów Elżbiety Raczyńskiej:

I. dla grupy klas 7/8:
Na  poniższej stronie  naszego podręcznika Oxford Repetytorium Ósmoklasisty znajdują się ćwiczenia  sprawdzające i utrwalające znajomość materiału, a także krótki przewodnik do Online Practice dla ucznia.Zachęcam do sprawdzenia swych umiejętności.
A oto dodatkowe ćwiczenia powtórzeniowe:
Poniżej strona GAMES AND QUIZZES in ENGLISH:

II. dla grupy klas LO:
Spotkanie z kulturą krajów obszaru języka angielskiego.
1. The Great Fire of London
2. Powtórka gramatyki; proszę wykonać wszystkie ćwiczenia dostępne  w danym rozdziale :

III. dla grupy klas 2 i 3 szkół ponadgimnazjalnych:

audiobooks:

Maturzystom zainteresowanym przygotowaniem do egzaminu ustnego , proponuję spotkania na Skypie.
Proszę o zgłoszenie na mój adres mailowy celem umówienia terminu lekcji.
Wszystkich proszę o informację ,że wykonaliście ćwiczenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiam  Was serdecznie i życzę zdrowia,
Elżbieta Raczyńska