Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu
w siatkówce chłopców
 
    W rozgrywkach, które odbyły się 1 marca 2019 r. w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach udział wzięły: Szkoła Podstawowa w Lutomiersku, Szkoła Podstawowa w Dobroniu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątkowisku.
 
WYNIKI ZAWODÓW:

Grupa I

Wynik

Tabela grupy I

SP nr 14 w Pabianicach – SP w Lutomiersku

0:2

1. SP w Lutomiersku

SP nr 2 w Pabianicach – SP nr 14 w Pabianicach

2:0

2. SP nr 2 w Pabianicach

SP nr 2 w Pabianicach – SP w Lutomiersku

1:2

3. SP nr 14 w Pabianicach

     

Grupa II

Wynik

Tabela grupy II

SP nr 3 w Pabianicach – SP w Dobroniu

0:2

1. SP w Dobroniu

SP nr 3 w Pabianicach – ZSP w Piątkowisku

0:2

2. ZSP w Piątkowisku

SP w Dobroniu – ZSP w Piątkowisku

2:0

3. SP nr 3 w Pabianicach

     

Półfinał

   

SP w Lutomiersku – ZSP w Piątkowisku

2:0

 

SP w Dobroniu – SP nr 2 w Pabianicach

2:0

 
     

Finał

Wynik

mecz o V miejsce: SP nr 14 w Pabianicach – SP nr 3 w Pabianicach

2:1

mecz o III miejsce: SP nr 2 w Pabianicach – ZSP w Piątkowisku

2:1

mecz o I miejsce: SP w Dobroniu – SP w Lutomiersku

2:0

 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

I m.

Szkoła Podstawowa w Dobroniu

II m.

Szkoła Podstawowa w Lutomiersku

III m.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach

IV m.

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątkowisku

V m.

Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach

VI m.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach

 
Awans do półfinału wojewódzkiego – Szkoła Podstawowa w Dobroniu
 
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dominika Rutkowskiego ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu pod opieką p. Jerzego Antoniaka grała w składzie: Wiktor Bordowicz, Łukasz Jatczak, Olivier Konieczny, Marcel Kozieł, Artur Matusiak, Wojciech Olejnik, Dawid Rogalski, Dominik Rutkowski, Patryk Strzelec, Sebastian Żychowski.