Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

IGRZYSKA DZIECI
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu
w piłce nożnej chłopców
            W zawodach, które odbyły się 20 maja 2022r. na boisku MOSiR w Pabianicach udział wzięły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Pabianicach, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dłutowie, Szkoła Podstawowa nr 17 w Pabianicach, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątkowisku, Szkoła Podstawowa w Lutomiersku, Szkoła Podstawowa w Dobroniu, Szkoła Podstawowa w Ksawerowie.
Zespoły grały systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach.
Przebieg turnieju
 

Grupa I

Wynik

Tabela gr. I

SP nr 17 w Pabianicach – SP w Ksawerowie

0:4

1. SP w Ksawerowie

ZS-P w Piątkowisku – SP nr 17 w Pabianicach

3:1

2. ZS-P w Piątkowisku

ZS-P w Piątkowisku   – SP w Ksawerowie

0:3

3. SP nr 17 w Pabianicach

Grupa II

SP w Lutomiersku – SP w Dobroniu

1:1

1. SP nr 1 w Pabianicach

ZS-P w Dłutowie – SP nr 1 w Pabianicach

0:1

2. ZS-P w Dłutowie

SP w Lutomiersku - SP nr 1 w Pabianicach

0:2

3. SP w Dobroniu

ZS-P w Dłutowie – SP w Dobroniu

2:0

4. SP w Lutomiersku

SP w Lutomiersku – ZS-P w Dłutowie

0:2

SP w Dobroniu – SP nr 1 w Pabianicach

0:0

Półfinał

SP w Ksawerowie – ZS-P w Dłutowie

0:0 /karne 2-1/

SP nr 1 w Pabianicach - ZS-P w Piątkowisku

2:0

Finał

Wynik

mecz o III miejsce: ZS-P w Piątkowisku – ZS-P w Dłutowie 0:0 /karne 2-1/

mecz o I miejsce: SP nr 1 w Pabianicach – SP w Ksawerowie

0:1

Tabela końcowa
I m. Szkoła Podstawowa w Ksawerowie
II m. Szkoła Podstawowa nr 1 w Pabianicach
III m. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątkowisku
IV m. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dłutowie
V-VII m. Szkoła Podstawowa w Lutomiersku
V-VII m. Szkoła Podstawowa nr 17 w Pabianicach
V-VII m. Szkoła Podstawowa w Dobroniu
Awans do półfinału wojewódzkiego: Szkoła Podstawowa w Ksawerowie.
Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Ksawerowie pod opieką p. Jolanty Fajndt grała w składzie: Oskar Bajer, Cezary Grzelązka, Karol Karbownik, Krystian Kroc, Hubert Łatkowski, Dawid Madejczyk, Dawid Rośniak, Wojciech Sasiak, Franciszek Zgoda, Ziółkowski Leon.