Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

LICEALIADA
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu
w piłce ręcznej chłopców

W zawodach, które odbyły się 17 listopada 2015r. w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach, ul. św. Jana 30-36 udział wzięli uczniowie z następujących szkół: I Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach, II Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach, Zespół Szkół nr 1 w Pabianicach, Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach, Zespół Szkół nr 3 w Pabianicach, Zespół Szkół CKR w Widzewie.

W turnieju drużyny grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

PRZEGIEG TURNIEJU

Grupa I Wynik Tabela Grupy I
Zespół Szkół nr 2 – Zespół Szkół nr 3 9:3
  1. II Liceum Ogólnokształcące
II Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół nr 3 14:4
  1. Zespół Szkół nr 2
II Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół nr 2 10:8
  1. Zespół Szkół nr 3
     
Grupa II Wynik Tabela Grupy II
I Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół CKR w Widzewie 10:9
  1. I Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół nr 1 – Zespół Szkół CKR w Widzewie 8:8
  1. Zespół Szkół CKR w Widzewie
I Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół nr 1 7:4
  1. Zespół Szkół nr 1
     
Półfinał    
II Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół CKR w Widzewie 8:9  
I Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół nr 2 17:16  
     
Finał Wynik  
mecz o III miejsce: II Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół nr 2 10:6  
mecz o I miejsce: Zespół Szkół CKR w Widzewie – I Liceum Ogólnokształcące 6:10  
TABELA KOŃCOWA
I m. I Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach
II m. Zespół Szkół CKR w Widzewie
III m. II Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach
IV m. Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach
V m. Zespół Szkół nr 1 w Pabianicach
VI m. Zespół Szkół nr 3 w Pabianicach

                Najlepszym zawodnikiem został Kamil Świątek z Zespołu Szkół nr 2 w Pabianicach.

Drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego w Pabianicach pod opieką Adama Jurgi grała w składzie: Marcin Domagalski, Bartłomiej Franczak, Przemysław Fuks, Sebastian Fronczak, Kamil Jabłoński, Mateusz Jurek, Filip Karbownik, Bartosz Kępka, Piotr Owczarek, Wojciech Ruszer, Bartosz Stasiak, Adam Wnętrzak, Jarosław Zajda.

Do ½ finału wojewódzkiego awansuje I Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach.