Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

LICEALIADA

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu

w siatkówce chłopców

 

    W zawodach, które odbyły się 25 stycznia 2019r. w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach udział wzięły następujące szkoły: Zespół Szkół CKR w Widzewie, I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach, Zespół Szkół nr 1 w Pabianicach, Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach, Zespół Szkół nr 3 w Pabianicach.

Zespoły grały w dwóch grupach.


Przebieg rozgrywek

   

Grupa I

Wynik

Tabela

I Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół nr 2

0:2

1. Zespół Szkół nr 2

Zespół Szkół nr 1 – I Liceum Ogólnokształcące

0:2

2. I Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół nr 1 – Zespół Szkół nr 2

0:2

3. Zespół Szkół nr 1

     

Grupa II

   

II Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół nr 3

2:0

1. Zespół Szkół CKR w Widzewie

Zespół Szkół CKR w Widzewie – Zespół Szkół nr 3

2:0

2. II Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół CKR w Widzewie – II Liceum Ogólnokształcące

2:0

3. Zespół Szkół nr 3

     

Półfinał

   

Zespół Szkół nr 2 – II Liceum Ogólnokształcące

2:0

 

Zespół Szkół CKR w Widzewie – I Liceum Ogólnokształcące

2:0

 
     

Finał

   

mecz o III miejsce: II Liceum Ogólnokształcące – I Liceum Ogólnokształcące

2:1

 

mecz o I miejsce: Zespół Szkół nr 2 – Zespół Szkół CKR w Widzewie

2:0

 

Klasyfikacja końcowa

I m.

Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach

II m.

Zespół Szkół CKR w Widzewie

III m.

II Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach

IV m.

I Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach

V-VI m.

Zespół Szkół nr 1 w Pabianicach

V-VI m.

Zespół Szkół nr 3 w Pabianicach


Do półfinału wojewódzkiego awansował Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach.


Najlepszym zawodnikiem został Sebastian Holwek z Zespołu Szkół nr 2 w Pabianicach. Drużyna pod opieką Krzysztofa Lewandowskiego grała w składzie: Sebastian Holwek, Eryk Jach, Mikołaj Kiel, Mikołaj Konicki, Maksymilian Kowalski, Patryk Kucharski, Jakub Owsiak, Szymon Rogoziński, Dawid Sysio, Jakub Walczak.