Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

Sprawozdanie

z wojewódzkich indywidualnych biegów przełajowych w Bełchatowie

W rozegranym 29 września 2020r. odbyły się wojewódzkie indywidualne biegi przełajowe w Bełchatowie. Reprezentacja powiatu pabianickiego składała się z 5 najlepszych zawodników i zawodniczek mistrzostw powiatu w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Jednocześnie odbyła się inauguracja sportowego roku szkolnego 2020/21 i podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół za rok 2019/20. Powiat pabianicki zajął 4 miejsce.

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/SsDBbCbutiM6avzA7

IGRZYSKA DZIECI (rocznik 2008 i młodszy)

Klasyfikacja indywidualna

Dziewczęta m-sce Chłopcy m-sce
1. Nikola Szwed ZSP w Dłutowie 31 1. Patryk Kołodziejczyk ZSP w Dłutowie 54
2. Nina Andrzejczyk SP nr 16 w Pabianicach 27 2. Mateusz Twardowski SP w Lutomiersku 34
3. Kalina Kowalczyk SP nr 9 w Pabianicach 61 3. Franciszek Kisiel SP nr 1 w Pabianicach 37
4. Julia Rajch SP w Kazimierzu 57 4. Aleksander Fuks SP nr 1 w Pabianicach 52
5. Daria Michalak SP w Lutomiersku 43 5. Jan Cichosz SP nr 9 w Pabianicach 49

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (rocznik 2006-2007)

Klasyfikacja indywidualna

Dziewczęta m-sce Chłopcy m-sce
1. Kaja Młynarczyk SP nr 14 w Pabianicach 3 1. Kacper Kurowski SP w Ksawerowie 1
2. Marika Kozuń SP nr 14 w Pabianicach 12 2. Igor Winiecki SP w Kazimierzu 3
3. Hanna Idzikowska SP nr 14 w Pabianicach 11 3. Jakub Jendryka SP nr 17 w Pabianicach 13
4. Amelia Kisiel SP nr 1 w Pabianicach 37 4. Robert Pluciński SP w Lutomiersku 20
5. Natalia Podemska SP w Lutomiersku 35 5. Michał Wespłowski SP w Lutomiersku 8

SZKOŁY ŚREDNIE

Klasyfikacja indywidualna

Dziewczęta m-sce Chłopcy m-sce
1. Lena Kozłowska I LO w Pabianicach 10 1. Patryk Stachowski ZS nr 1 w Pabianicach 40
2. Martyna Rzepecka ZS nr 2 w Pabianicach 38 2. Kamil Karda ZS nr 2 w Pabianicach 31
3. Iga Zimoch ZS nr 2 w Pabianicach 44 3. Piotr Urlik I LO w Pabianicach 22
4. Sławomir Makowski ZS nr 1 w Pabianicach 30
5. Łukasz Krykwiński ZS nr 2 w Pabianicach 29